واحد توریسم درمانی

دستورات قبل از عمل جراحی 

  1. هشت ساعت قبل از عمل چيزي ميل نكنيد.
  2.  حتما قبل از رفتن به بيمارستان به حمام برويد.
  3. هرگونه ناراحتي ازقبيل حساسيت به دارو ناراحتي ‏هاي قلبي و فشار خون و بيماري‏هاي قند و سابقه عمل جراحي قبلي و همچنين مصرف دخانيات را به پرستار اطلاع دهيد.
  4. از آوردن وسايل قيمتي و زيورآْلات به بيمارستان خودداري كنيد.
  5. كليه داروهايي كه از قبل مصرف ميكرديد و مدارك پزشكي از جمله آزمايشات عكس قفسه سینه سونوگرافي اندوسكوپي و عكس‏هاي شبكيه (OCT) و ...  كه قبلا انجام شده حتماً با خود همراه داشته باشيد.
  6.  حتماً عينك موبايل كيف و دندان مصنوعي خود را به كساني كه همراه داريد تحويل دهيد و از آوردن به داخل اتاق عمل خودداري كنيد.
  7. پس از عمل تاريخ مراجعات بعدي را سوال فرماييد
  8. لطفاً به نحوي برنامه ريزي نماييد كه نیم ساعت قبل از ساعت تعيين شده به بيمارستان مراجعه كنيد.
  9. لباس سبك بپوشيد.
  10. بيماراني كه باتري قلب (پيس ميكر) دارند به پرستار اطلاع دهند.

11-اگر بيمار زير سن قانوني باشد و یا مشکل ذهنی داشته باشد حتماً ولي بيمار يا قيم (پدر و جدي پدر) در موقع عمل در بيمارستان حضور داشته باشند

12-بيماراني كه  بيماريهاي زمينه اي دارند  و داروهاي خاص مصرف مي كنند، مانند داروي فشار خون ؛ داروهاي قلبي و ... لطفاً سر ساعت داروي خود را با مقدار كمي آّب مصرف نمايند . در صورت مصرف انسولين حتماً با پزشك خود مشورت نمائيد و داروهای مصرفی خود را به همراه داشته باشید .

13- درصورت مصرف آسپرين، وارفارين، او سي ويكس، پلاويكس و كليه ي داروهاي ضدانعقاد در زمان اخذ دستور بستری با پزشك تجویز کننده دارو،  قبل از عمل مشورت نمائيد.

14- خواهشمندیم بیماران خانم حتما یک همراه خانم و بیماران آقا یک همراه آقا، به همراه داشته باشند .

15- قبل از مراجعه به بیمارستان لاک ناخن و آرایش خود را پاک کنید.